AGROFARM
Ürün Arama   : 
ENGLİSH
      
Flash Player Indirin Flash Player Yüklü Degil
Bitki Tarafından Tamamı Kullanılan, Yüksek Kalite Kristal Gübre
Nutrisol Punc 13-40-13 İE
 
ÜRÜN BROŞÜRÜ Broşür
Ürün Grubu : GÜBRELER  
Aktif Madde : Top. Azot %13, Üre Azotu %1, Amonyum Azotu %8, Nitraz Azotu %4, Suda Çözünür Fosforpentaoksit %40-Potasyumoksit %13-Bor %0,01-Bakır %0,002-Demir %0,1-Mangan %0,05-Çinko %0,02
Formulasyon Şekli : Kristal
Ambalaj : 1 kg, 5 kg, 25 kg

Ürün Detayları   Zararlı/Hastalık/Yabancı Ot     Ambalajlar   YAZDIR Yazdır
Tavsiye Edildiği Bitkiler ve Kullanım Dozları
Ürünler : Sebzeler (Sera ve Açık  tarla), Meyve Ağaçları (Sert çekirdekli ve Yumuşak Çekirdekliler),Tarla Bitkileri, Çeltik, Süs bitkileri, Bağ,Turunçgiller, Zeytin, Fındık
 
Topraktan Uygulama : Bir sezonda toplam doz noksanlığa bağlı olarak 17,5-27,5 kg/dekardır. Bu doz sezonda 3-4 uygulama şeklinde verilmelidir.
 
Yapraktan Uygulama : 250-300 gr/100 l suya ilave edilerek kullanılır.
Özellikleri
Nutrisol Punc suda tamamen çözünür kristal yapıda damlama sulama ve yapraktan uygulanan bir gübredir. Eşit miktarda Azot Fosfor ve Potasyum içerir.
Nutrisol Punc içerisinde bulunan şelat formundaki mikro elementler de gübrenin etkisini artırır ve bitki tarafından gübrenin daha iyi alınmasını sağlar.
Nutrisol Punc her türlü ilaçlama aleti ile kullanılabilir, kuvvetli alkali karakterli ilaçlar hariç her türlü İnsektisit Fungisit ve Herbisit ile beraber uygulanabilir. (Bitki koruma ürünleri ile kullanmadan önce firmaların karışım ile ilgili verdiği tavsiyelere uyulmalıdır.)İlk kez yapılan karışımlarda küçük çapta bir ön test yapılmasında fayda vardır.
 

UYARI : İlacı kullanmadan önce ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini dikkatlice okuyunuz, tavsiyelere uyunuz.
Yalnızca ambalaj etiketindeki bilgiler esas alınmalıdır.
 


KALİTE BELGELERİ WEB DESIGN